Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук записав новий влог: говорив про нову програму від МВФ, звільнення держслужбовців та резонансні ДТП

Прем'єр очікує підписання угоди з МВФ у грудні.

Прем'єрміністр України Олексій Гончарук у неділю ввечері оприлюднив другий випуск свого влогу "Чашка прем'єра".

Голова уряду розповів про те, як тривають переговори з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми для України. За його словами, минулого тижня був лише початок переговорів, які триватимуть кілька місяців, і у грудні, як планує уряд, Україна підпише угоду з МВФ.

Також Гончарук розповів, що почав діяти новий закон №1066, який спрощує процедуру працевлаштування та звільнення держслужбовців. Прем'єр зазначив, що уряд одразу скористався цим законом, щоб "звільнити людей, до яких у нас немає довіри". Серед них – чиновники, які очолювали Державну будівельну інспекцію, Держгеокадастр, Державну службу з геології та надр, Державне лісове агентство.

Окрім того, Гончарук торкнувся теми резонансних ДТП, які сталися на Одещині та Житомирщині минулого тижня. Прем'єр зазначив, що уряд звільнив очільника Укртрансбезпеки, "тому що замість безпеки на дорогах ми отримали там корупцію". Окрім того, було створено комісію, яка має вивчити причини тих ДТП і зрозуміти, чому вони відбуваються. Висновки цієї комісії стануть підставами для подальших дій уряду.

Олексій Гончарук також розповів про наведення порядку у базах даних різних українських відомств, "державу у смартфоні" та Програму дій Уряду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції