Більшість митників звільнять - Гончарук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Точної дати, коли запрацює "Нова митниця", поки немає.

Більшість працівників Державної митної служби буде звільнено, у з'язку з реорганізацією Державної фіскальної служби у ДМС.

Таку заяву зробив у середу, 2 жовтня, прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"Фактично, більшість людей, які працювали у старій системі митних органів буде звільнено", - сказав він.

Гончарук зазначив, що йдеться про сотні людей, а тому, це величезна робота, яка потребує часу. Разом з тим, глава уряду не назвав чіткої дати запуску "Нової митниці", утім він наголосив, що - це питання тижнів.

"Можливо, я би не казав зараз якусь дуже чітку дату (запуску ДМС - ред), однак порядок строків ви почули - це тижні", - наголосив прем'єр.

Зазначимо, що напередодні Олексій Гончарук висловив сподівання, що Державну митну службу вдасться запустити від 1 листопада 2019 року.

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. Напередодні комісія з питань вищого корпусу державної служби й ухвалила рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити на посаду керівника Митної служби України першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова. 16 липня в Україні офіційно зарєєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі.

Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу. 

Відео Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою

На Закарпаття президент приїхав представити нового очільника області. І водночас візит перетворився на генеральне прибирання в митній службі країни. Все почалося з огляду Ужгородського митного поста, який мав стати високотехнологічним прикладом контролю вантажів.  

Зеленський наказав звільнити митників, підозрюваних у неналежній боротьбі з контрабандою

Залиште свій коментар

Вибір редакції