Гонтарева відреагувала на пісню "Кварталу" та хору Вірьовки, де висміяли підпал її будинку

Гонтарева відреагувала на пісню "Кварталу" та хору Вірьовки, де висміяли підпал її будинку

Фото: УНІАН

Ексглава НБУ вважає номер цинічним.

Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що номер "Вечірнього кварталу" та хору імені Верьовки з висміюванням підпалу її будинку – цинічний та "сором для всієї країни".

Про це вона розповіла проекту Радіо Свобода "Ньюзрум".

Ексчиновниця обурилася на висміювання та заявила, що така поведінка неприпустима насамперед для народного хору.

"Це сором. Насміхатися над людським горем – це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві! – прокоментувала вона проекту Радіо Свобода "Ньюзрум". – Щодо цинізму "95-го Кварталу" сумнівів давно нема. Але участь у цьому народного хору, це вже сором для всієї країни".

Вона вважає, що скарга до суду у такому випадку не матиме результату: "Якщо позиватися до суду, то в мене грошей не вистачить на всі ці суди. А ще і суди повністю продажні на користь Коломойського. Ви це і самі бачите", – сказала Гонтарева.

При цьому вона впевнена, що Коломойський в будь-якому разі заперечуватиме свою можливу причетність до номера.

Зазначимо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі

Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Нагадаємо, вночі проти 17 вересня було підпалено будинок Гонтаревої під Києвом. Як повідомила ексглава НБУ, у її помешкання кинули пляшки із запальною сумішшю. Будинок згорів вщент.

Напередодні, наприкінці серпня, Валерію Гонтареву на пішохідному переході в Лондоні збив автомобіль. Ексчиновниця отримала переломи кісток стопи і перебуває у лікарні.

Після цього Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань України застосувати до Гонтаревої силовий привід на допит. Ексглава НБУ фігурує у кримінальному провадженні, відкритому 31 липня 2019 року "за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами правління Національного банку України, які діяли з метою одержання неправомірної вигоди".

Потім у Києві в ніч проти 5 вересня згорів автомобіль Audi А7, який зареєстрований на невістку Гонтаревої, яку також звуть Валерія. Після цього колишня глава НБУ заявила, що аварію в Лондоні і підпал вважає ланками одного і того ж ланцюга. Тим часом лондонська поліція розцінила наїзд автомобілем на Гонтареву як нещасний випадок.

Національний банк України зі свого боку заявив про тиск на Валерію Гонтареву, а також звернувся до правоохоронних органів з проханням забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування інцидентів та притягнути винних до відповідальності, забезпечити захист життя і здоров'я ексглави НБУ, поточного керівництва та співробітників Національного банку як конституційних прав кожного українця.

12 вересня повідомлялося, що у Києві за місцем прописки колишньої очільниці Національного банку Валерії Гонтаревої проводилися обшуки.

Прокурори та слідчі обговорять хід розслідування підпалу будинку Гонтаревої

Прокурори та слідчі обговорять хід розслідування підпалу будинку Гонтаревої

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Підпал будинку Гонтаревої
Наступна публікація