Горбачов почув від Януковича антиросійські висловлювання

Колишній керівник Радянського Союзу вважає, що хоча в українців справа іноді доходить до бійки, але вони прихильники демократії.

Екс-глава СРСР Михайло Горбачов назвав українців прихильниками демократії і звернув увагу, що у президента Віктора Януковича трапляються антиросійські висловлювання.

"В українців справа хоч іноді і доходить до бійки, але вони прихильники демократії. Мене у вас стільки всього цікавить! Скажімо, у Януковича трапляються антиросійські висловлювання. Ви не звертаєте на них уваги? Ми звертаємо, ми чутливі", - сказав Горбачов в інтерв'ю газеті "Сегодня".

Він переконаний, що росіяни та українці – споріднений народ. "У нас стільки сімей, як моя: Раїса - українка, мати - українка", - зауважив єдиний президент Радянського Союзу.

"Ось зараз ви вийшли на те, що у вас держава. Я за те, щоб не чіпали державу. Але я розраховую, що буде єдиний економічний простір. Що таке економічний простір трьох слов'янських країн і Казахстану - це 80% потенціалу СРСР. Зараз так важливо мати цю вагу. Що, ми чи ви збираємося воювати? Ні! Не знайдеться таких покидьків. Все говорить про те, що у вас масив кадрів - вибирайте, вибирайте", - додав він.

Горбачов також підкреслив, що нинішня Росія народ не влаштовує.

"Дуже багато треба зробити, щоб облаштувати нашу країну, щоб у нас всіх була свобода та її реалізація. Хтось шепоче, що нам потрібен "держиморда", ні, не потрібен він нам", - констатував він.

Читайте також:

Горбачов "закрив дорогу" Путіну на вибори 2012 року

У Росії Людмилу Янукович порівняли з Раїсою Горбачовою

Горбачов представив нову книгу: "Нехай усі знають, як ми продавали країну"

В Москві більше не вірять, що Янукович проросійський президент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: