Горбаль та Омельченко куплять слонів за мільйон

Вартість одного слона в середньому 1 млн грн. І ці гроші вже готові заплатити екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

Київський зоопарк купить кілька нових слонів влітку, але їх не привезуть доти, поки не відремонтують слоновник.

Вартість одного слона в середньому 1 млн грн. І ці гроші вже готові заплатити політики – екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

"До кінця місяця переговори з Шрі-Ланкою про купівлю слона повинні завершитися. Можу сказати, що переговори йдуть позитивно", – заявив заступник гендиректора звіринця з зоочастини Костянтин Орлов.

За його словами, після укладення договору на те, щоб привезти слона до Києва, піде кілька місяців. І буде він, швидше за все, не один. "Мінімум двоє, адже слон – соціальна тварина, і одному йому буде самотньо", – заявив представник зоопарку.

У звіринці відзначили, що слоновник розширювати не будуть. Потрібно ремонтувати стелю, замінити підлоги, огорожі, на відкритому майданчику досипати пісок і покрити гідроізоляцією басейн. Технічна документація на ремонт вже готова, залишилось підрахувати кошторис будівництва.

Наголошується, що шрі-ланкійські слони – найбільш дрібні й навіть кільком вистачить місця.

Нагадаємо, азіатський слон Бой помер у столичному зоопарку 26 квітня минулого року. Тодішній директор звіринця Світлана Берзіна стверджувала, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка викликає порушення згортання крові.

Читайте також:

Омельченко битиметься з Кличком за право купити слона

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Столичні депутати подарують киянам слона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: