Горбаля не влаштовує вулиця Дудаєва у Львові

Горбаль бажає перейменувати вулицю Дудаєва у Лермонтова, бо він там колись жив.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль хотів би, щоб у Львові знову з'явилася вул. Лермонтова замість вул. Джохара Дудаєва, але він також наголосив на тому, що це є його особиста позиція як колишнього мешканця.

"Я розумію, що такі питання повинна вирішувати громада міста. Це лише моє побажання, а не вказівка чи доручення. Якщо мешканці вулиці думають, що це є доречним, то необхідно цю думку врахувати. Власне, я консультувався з міським головою, відомо, що до дня міста існує практика розгляду питань, пов'язаних із перейменуванням вулиць міста, відповідно, такі питання повинні виноситись на місцевий референдум. Але я наголошую, це лише моя думка, як колишнього мешканця цієї вулиці", - пояснив Василь Горбаль.

Нагадаємо, Джохар Дудаєв— чеченський військовий, державний і політичний діяч, лідер чеченського самостійницького руху 1990-х років, перший президент самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія. В минулому — генерал-майор авіації. Був вбитий у 1996 році в Чечні під час першої Чеченської війни.

В Україні іменем Дудаєва названі вулиці в Івано-Франківську та Львові.

Читайте також:

Горбаль не піде у відставку

Депутати Львівщини висловили недовіру губернатору-регіоналу

Горбаля позбавлять депутатського мандата восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: