"Горбатюк і конфлікт — це синоніми": Рябошапка прокоментував звільнення керівника підрозділу у справах Майдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор вважає роботу екскерівника спецпідрозділу неефективною.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка вважає, що колишній керівник спецпідрозділу ГПУ з розслідування справ Майдану Сергій Горбатюк не захотів працювати далі "в силу певних своїх мотивів, які він приховує".

Так Рябошапка прокоментував звільнення Горбатюка через його відмову проходити переатестацію. 

"Чому так вчинив? Очевидно, що Горбатюку вигідний конфлікт. Горбатюк і конфлікт — це синоніми. Ми не можемо поставити знак рівності між Горбатюком і ефективністю, результатом роботи, але "Горбатюк" дорівнює "конфлікт". Постійне створення з себе образу жертви дає можливість захищатися від усіх", – сказав генпрокурор в інтерв'ю LB.ua.

Генпрокурор зазначив, що із 14,5 тисяч томів справ, напрацьованих спецпідрозділом під керівництвом Горбатюка за п'ять з половиною років, 8 тисяч стосуються подій на Майдані, а решта — "незрозуміло чого".

"Там — хтозна-що. Тобто половину свого робочого часу вони займалися не тим, чим повинні були. Чому ми досі не знаємо відповіді на ключові запитання щодо зокрема того, що сталось на Майдані?", – сказав Рябошапка.

Нагадаємо, 23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався зокрема розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. У Генпрокуратурі кажуть, що звільнення Горбатюка – це лише його вибір, оскільки відмовився приходити на іспит з переатестації. Започатковану реорганізацію в ГПУ Горбатюк вважає деструктивною. Прогнозує, що такі кроки загальмують справи Майдану та справи корупціонерів часів Януковича.

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції