Горбатюк вирішив оскаржити своє звільнення з ГПУ в скандальному Окружному адмінсуді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також хоче, щоб ГПУ виплатила йому середній заробіток за період вимушеного прогулу.

Ексочільник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, який займався зокрема розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані і якого звільнили з посади наприкінці жовтня, оскаржує рішення Генпрокуратури в Окружному адміністративному суді Києва.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби суду.

Зокрема, у своєму позові Горбатюк просить суд визнати протиправним та скасувати наказ про його звільнення, а також поновити його на посаді начальника управління спецрозслідувань або на рівнозначній посаді.

"Окрім цього, Сергій Горбатюк  просить ОАСК стягнути з ГПУ на його користь середній заробіток на весь час вимушеного прогулу. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом", - сказано у заяві.

Нагадаємо, 23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався, зокрема, розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. Очільник ГПУ Руслан Рябошапка пояснив таке рішення тим, що Горбатюк не захотів працювати далі "в силу певних своїх мотивів, які він приховує". Йдеться про відмову проходити переатестацію. "Чому так вчинив? Очевидно, що Горбатюку вигідний конфлікт. Горбатюк і конфлікт — це синоніми. Ми не можемо поставити знак рівності між Горбатюком і ефективністю, результатом роботи, але "Горбатюк" дорівнює "конфлікт". Постійне створення з себе образу жертви дає можливість захищатися від усіх", – сказав генпрокурор.

Відео Ексочільник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржуватиме своє звільнення в суді

Про це він заявив на брифінгу. Зазначив, що нинішня переатестація в Генпрокуратурі нібито незаконна. Тому й вирішив не складати іспит. Започатковану реорганізацію в ГПУ вважає деструктивною. А от в самій Генпрокуратурі кажуть - звільнення Горбатюка - виключно його вибір.  

Ексочільник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржуватиме своє звільнення в суді

Своєю чергою, Горбатюк звинуватив голову Офісу президента Андрія Богдана у спробі злочинів під час Революції Гідності і економічні злочини Віктора Януковича та його оточення. За його словами, Богдан говорив про це наприкінці зустрічі з Зеленським. "Він (Богдан - ред.), не знаючи про суть, сказав: "Не розслідувались справи, не розслідувалися стосовно вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович". А він (Зеленський – ред.) каже: "Як же не розслідувались, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції