Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гордо називає себе "найщасливішим батьком": українець вдало поєднує роботу та виховання чотирьох дітей

Гордо називає себе "найщасливішим батьком": українець вдало поєднує роботу та виховання чотирьох дітей

Свою дружню родину Степан залишає лише на час роботи.

Він називає себе "найщасливішим батьком в Україні", бо має трьох донечок та сина. 11 років тому прикордонник Степан Попеляшков утратив дружину і відтоді на плечі батька-одинака лягло нелегке виховання дітей.

Тепер чоловік уміє все, і навіть заплести коси донькам. Дівчатка ж присвячують татусеві вірші, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Щодня після сніданку в дітей за планом - робота по господарству: попорати корову, курей та гусей, а потім в теплиці пасинкувати огірки. "Ось ці бічні пагони завжди треба видаляти, тому що коли рослина росте, вся сила витрачається не на плоди, а йде в пагони. Це ви щоб знали на майбутнє", - розповідає Степан.

Окрім того, щоранку треба нагодувати молоду службову вівчарку та потренувати досвідченого кокер-спанієля, з яким батько прикордонник-кінолог їздить на роботу в пункт пропуску.

Свою дружню родину Степан залишає лише на час роботи. Вже там, наодинці, зізнається, що діти - це сенс його життя. "Немає ніякого секрету. Заради дітей ми і живемо, але робота - це елемент, який підтримує життя", - зазначає батько.

Відео ТСН навідалася до тата, який вдало поєднує роботу і виховання чотирьох дітей

Він називає себе найщасливішим батьком в Україні, бо має три дочки й сина. 11 років тому прикордонник Степан Попеляшков утратив дружину і відтоді на плечі батька-одинака лягло нелегке виховання дітей. Проте тепер Степан уміє все. Навіть заплести коси донькам. У День батька ТСН навідалася до тата, який вдало поєднує роботу і виховання чотирьох дітей. Деталі – у сюжеті.

ТСН навідалася до тата, який вдало поєднує роботу і виховання чотирьох дітей

Його дружина померла в пологовому, народжуючи найменшу донечку. Відтоді для чотирьох дітей він і тато, і мама.

Діти згадують, як батько читав їм на ніч казки, як прасував сукні, та як на перервах незграбно заплітав коси трьом своїм донькам.

"І купав, і розчісував. А, косички я їм заплітав і хвостики робив. Ну а як, вранці в садок треба відвести дитину", - підтверджує Степан.

До Дня батька діти спекли йому ягідний торт, а старша донька написала вірш. Діти кажуть, що тато навчив їх найголовнішому - ніколи не здаватися.

Нагадаємо, що жителька Одеси Оксана Кобелецька стала відомою, коли народила п’ятьох дітей. Це унікальна ситуація, таке стається один раз на 85 мільйонів, коли йдеться про природне запліднення. У жінки народилися три сини та дві доньки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції