Гордонові інтерв'ю: як розмова з Гіркіним стала скандалом на всю країну та причиною перевірки СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Службі безпеки України заявили: інтерв'ю з Гіркіним та Поклонською – власна ініціатива Дмитра Гордона.

Фаєри, яйця та лайливі слова на асфальті під офісом Гордона – так активісти у Києві відреагували на скандальне інтерв'ю. Дмитро Гордон опублікував 4-годинну розмову з росіянином Ігорем Гіркіним-Стрєлковим. Військовий злочинець одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас. Окрім того, міжнародне слідство підозрює Гіркіна у причетності до збиття малайзійського "Боїнга". Сам Гордон каже: записав інтерв'ю за згодою українських спецслужб.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під офісом Дмитра Гордона надвечір 18 травня палять фаєри, кидають в його чисельні портрети яйця. І пишуть послання журналістові на асфальті.

"Це не матюк, це його прізвище. Він колись був Гордоном, а після інтерв'ю з Гіркіним він став ган*оном", – коментують мітингарі.

Вони вийшли сюди після майже 4-годинного інтерв'ю Дмитра Гордона з ФСБівцем та бойовиком Ігорем Гіркіним на псевдо Стрєлков.

Ще раніше Гордон виклав тригодинне інтерв'ю з Наталією Поклонською. Кримську "прокурорку" Наталію Поклонську в Україні звинувачують в захопленні влади, поваленні конституційного ладу, викраденні людей. А російського ФСБівця Гіркіна - у вчиненні терактів, умисних вбивствах, організації масових заворушень. Також прокуратура Нідерландів звинувачує Гіркіна в причетності до збиття малайзійського "Боїнга".

Вже після акції під офісом Гордон терміново викладає відео, в якому заявляє, що працював на українські спецслужби.

"Інтерв'ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним були зроблені в співпраці з українськими спецслужбами. Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв'ю перебувають в Гаазі і свідчення стануть матеріалами про анексію Криму в Гаазі та розв'язання кривавої бійні на Донбасі", – заявив він.

В Службі безпеки України заявили: інтерв'ю з Гіркіним та Поклонською – власна ініціатива Дмитра Гордона, але інформацію з бесід проаналізують. Водночас заступник генпрокурора та керівник прокуратури Криму Гюндуз Мамедов Гордону навіть подякував. Каже, використають це інтерв'ю для матеріалів справи проти Гіркіна.

"У цьому випадку можу висловити лише вдячність, а не критикувати за ті свідчення, які почуло наше суспільство і правоохоронні органи. Зокрема і про катастрофу літака МН17", – написав він.

Хоча власне в інтерв'ю Гіркін збиття літака коментувати відмовився, а на відповіді Гордон і не наполягав.

Відео Гордон заявив, що інтерв'ю з Гіркіним записав за згодою українських спецслужб

Фаєри, яйця та лайливі слова на асфальті - так активісти у Києві відреагували на скандальне інтерв'ю під офісом журналіста. Дмитро Гордон опублікував 4-годинну розмову з терористом та військовим злочинцем Ігорем Гіркіним-Стрєлковим, який одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас.  

Гордон заявив, що інтерв'ю з Гіркіним записав за згодою українських спецслужб

Без відповіді досі залишаються питання: якщо інтерв'ю було необхідне як свідчення в Гаазі, то навіщо було викладати у відкритий доступ понад три години балачок терориста. І це з тим, що ані терорист Гіркін, ані "експрокурорка" Поклонська не є самостійними фігурантами, і роздавати такі інтерв'ю можуть виключно з благословіння російського керівництва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції