Горілий ліс віддадуть людям

Голова Херсонської ОДА хоче віддати горілий ліс, знищений пожежею, на потреби населення регіону.

Лісова пожежа
УНІАН
Горілий ліс у Херсонській області можуть продати за невисокою ціною місцевому населенню як будівельний матеріал чи паливо.
Голова Херсонської облдержадміністрації Борис Силенков хоче спрямувати весь горілий ліс із територій, де лісові насадження були знищені пожежею 19-22 серпня, на потреби населення регіону. Про це на брифінгу в облдержадміністрації заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис Силенков.

За його даними, цей вид деревини вже не йде на експорт, але затребуваний на внутрішньому ринку, частково на шахтах Луганської й Донецької областей.

"У мене вчора була розмова із силовиками, і при цьому був присутнім заступник голови облради Геннадій Причина. Після завершення всіх експертиз я підготую розпорядження, ми порахуємо наші внутрішні потреби, закріпимо за районами всі ділянки, які потрапили під пожежу, щоб за відповідною ціною, не занадто високою для населення, віддати ці ліси не комерційним структурам, а для внутрішнього споживання населенню як будівельний матеріал або на паливо", - уточнив губернатор.

Як повідомляло агентство, понад 3,7 тис. га лісу горять у районі сіл Гладківка й Малі Копані (Голопристанський район Херсонської області) у Голопристанському лісогосподарстві, а також на території Цюрупинського лісництва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: