Гормональні препарати чи перерваний секс: які методи контрацепції обирають українці

Гормональна контрацепція дає майже стовідсотково гарантію.

За статистикою, чимало дівчат вагітніють у 15-16 років. Крім того, дорослі жінки досі не знають, як планувати вагітність. Про це йдеться в сюжеті "Сніданок з 1+1".

Так, "Сніданок" поцікавився, яким контрацептивам надають перевагу українці. Люди дали різні відповіді. Хтось надає перевагу презервативам, іншим взагалі байдуже, і вони обирають те, що є під рукою. Хтось надає перевагу перерваному статевому акту.

"Взагалі це - перерваний статевий акт. Це зручно, це чуттєво", - вважала 32-річна Ольга та її чоловік.

Але вони трохи не розрахували, і у пари народилася дитина.

А от молода мама Ірина свою вагітність спланувала заздалегідь, і все вдалося вчасно.

"Пробували таблетки. Після цього відновлюється гормональний фон. От як перервали, спланували, зразу і вийшло маля", - розповіла вона. 

Використовувати гормональні контрацептиви Ірина планує і в майбутньому. Утім, чимало українок все ще категорично ставляться до такого методу захисту.

Зазначимо, чоловіки і жінки обирають різні методи захисту від небажаної вагітності.

"Якщо жінки, то найчастіше купують таблетки, якщо бар'єрну контрацепцію, то частіше чоловіки - презервативи", - розповіла фармацефт.

Але статистика свідчить, що навіть із використанням контрацептивів, в окремих випадках можлива вагітність. Так, наприклад, 20 жінок із ста щороку вагітняють навіть із презервативом. Тоді як 16 випадків небажаної вагітності було зафіксовано під час використання хімічної контрацепції - кремів та гелів.

Гормональна контрацепція дає майже стовідсотково гарантію. Але вона погано поєднується з багатьма ліками - антибіотиками, анальгетиками та снодійним.

Які методи контрацепції найбезпечніші

Тетяна Татарчук – українська вчена-медик, доктор медичних наук, головний гінеколог дитячого та підліткового віку МОЗ України. Існують бар’єрні контрацептиви, природні методи, внутрішньоматкові контрацептиви та гормональна контрацепція. Тетяна Татарчук розповіла, який метод контрацепції найбезпечніший.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: