Господарський суд скасував незаконне рішення Київради щодо ділянки на Мечникова, 7б Актуально

Дата публікації
Перегляди
3483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Господарський суд скасував незаконне рішення Київради щодо ділянки на Мечникова, 7б

Фото: unsplash.com

Договір оренди визнаний поновленим до 2034 року.

У п’ятницю, 21 лютого, Господарський суд міста Києва розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №910/16741/19, скасував неправомірне рішення Київради та поновив ТОВ "Будінформ" договір оренди земельної ділянки по вул. Мечникова, 7Б до 2034 року.

Фото: УНІАН

Крім того, Господарський суд міста Києва задовольнив заяву ТОВ "Будінформ" про забезпечення позову та заборонив Київраді вчиняти будь-які дії стосовно земельної ділянки площею 0,22 га, кадастровий номер 8000000000:82:026:0013, що знаходиться у Печерському районі міста Києва за адресою: вул. Мечникова, 7Б, до набрання рішенням законної сили.

Договір оренди земельної ділянки, який укладено 13.07.2004 року між Київрадою та ТОВ "Будінформ" був визнаний поновленим на той самий строк і на тих самих умовах, а саме на 15 років до 2034 року.

"Судовий процес йшов понад 3 місяців, з листопада 2019 року. Сторонам була надана можливість висловити свою позицію, надати пояснення з приводу обставин справи та поставити запитання кожній зі сторін. Судом були досліджені усі докази, що були надані сторонами, а їх було близько 500 аркушів судової справи, та винесено законне рішення на користь забудовника. Весь судовий процес фіксували на камеру 7 вільних слухачів, а отже, у громади немає жодних  підстав для того, щоб надалі маніпулювати суспільною думкою за допомогою припущень та інсинуацій", – заявила представник ТОВ "Будінформ" Наталя Дюнкова.

Зазначається, що окремі юридичні особи, що намагалися вступити третьою особою у справу, були цілком справедливо не допущені суддею.

Рішення господарського суду набирає законної сили відповідно до вимог ст.241 ГПК України.

Дата публікації
Перегляди
3483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація