Готові до безвізу: у міграційній службі розповіли, скільки біометричних паспортів оформили українці

До кінця року очікують на оформлення ще близько 2 млн біометричних закордонних паспортів.

Станом на сьогодні, 19 квітня, в Україні вже оформлено 3,2 млн закордонних біометричних паспортів.

Водночас до кінця нинішнього року очікують оформлення ще 2 млн таких документів. Про це повідомив голова державної міграційної служби Максим Соколюк під час засідання Кабінету міністрів України, передає 112.

"За статистикою на 9 ранку сьогоднішнього дня вже оформлено міграційною службою понад 3 млн таких документів та закордонними дипломатичними установами 145 тис біометричних паспортів. Всього кількість оформлених біометричних паспортів 3 млн 240 тис. 705", — розповів Соколюк.

Міграційна служба розраховує, що до кінця року буде оформлено ще близько 2 млн біометричних закордонних паспортів. Це приблизно на 15% перевищить результат минулого року.

Нагадаємо, Європейський парламент 6 квітня проголосував за надання безвізового режиму для України, тобто за скасування шенгенських віз. Орієнтовно, початок безвізу припадає на 11 червня, але перед цим має відбутися ще серія голосувань.

Безвіз, 6 квітня. Інфографіка
ТСН.ua

Відзначимо, що новина про надання безвізу Україні викликала ажіотаж на отримання біометричних закордонних паспортів, унаслідок чого відбулися серйозні затримки в работі паспортних сервісів. Однак, нещодавно стало відомо, що у Києві в повному обсязі відновили роботу три центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс", які надають послуги з оформлення і видачі закордонних паспортів та ID-карток.

Безвіз: чи чекати ажіотажу на закордонні документи

Уже майже тиждень Україна живе майбутнім безвізом та думкою про те, як швидше отримати біометричний паспорт. За новими правилами, саме він має замінити шенгенську візу під час подорожей до ЄС. Чи відчули центри видачі закордонних паспортів ажіотаж, і що зараз треба українцям, щоб отримати біометричний паспорт? 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: