Готові до безвізу: у міграційній службі розповіли, скільки біометричних паспортів оформили українці

До кінця року очікують на оформлення ще близько 2 млн біометричних закордонних паспортів.

Станом на сьогодні, 19 квітня, в Україні вже оформлено 3,2 млн закордонних біометричних паспортів.

Водночас до кінця нинішнього року очікують оформлення ще 2 млн таких документів. Про це повідомив голова державної міграційної служби Максим Соколюк під час засідання Кабінету міністрів України, передає 112.

"За статистикою на 9 ранку сьогоднішнього дня вже оформлено міграційною службою понад 3 млн таких документів та закордонними дипломатичними установами 145 тис біометричних паспортів. Всього кількість оформлених біометричних паспортів 3 млн 240 тис. 705", — розповів Соколюк.

Міграційна служба розраховує, що до кінця року буде оформлено ще близько 2 млн біометричних закордонних паспортів. Це приблизно на 15% перевищить результат минулого року.

Нагадаємо, Європейський парламент 6 квітня проголосував за надання безвізового режиму для України, тобто за скасування шенгенських віз. Орієнтовно, початок безвізу припадає на 11 червня, але перед цим має відбутися ще серія голосувань.

Безвіз, 6 квітня. Інфографіка
ТСН.ua

Відзначимо, що новина про надання безвізу Україні викликала ажіотаж на отримання біометричних закордонних паспортів, унаслідок чого відбулися серйозні затримки в работі паспортних сервісів. Однак, нещодавно стало відомо, що у Києві в повному обсязі відновили роботу три центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс", які надають послуги з оформлення і видачі закордонних паспортів та ID-карток.

ВідеоБезвіз: чи чекати ажіотажу на закордонні документи

Залиште свій коментар