Готові до провокацій. Силовики переходять на посилений режим до дебатів та другого туру виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На правоохоронців чекають два складних дні, стверджують у МВС.

Всі підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та оперативний штаб переходять на посилений варіант роботи від завтра, 16 квітня. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

У правоохоронному відомстві наголосили, що сил для забезпечення порядку достатньо і у день дебатів 19 квітня, і у день голосування – 21 квітня.

"На посилений режим роботи переходять усі структурні підрозділи, координаційні штаби, у кожному регіоні так само переходять на посилений варіант несення служби. У нас достатньо сил для того, щоб забезпечити громадський порядок і в день голосування, і до дня голосування", - зявив радник глави МВС Володимир Філенко.

Він наголосив, що на силовиків чекають два складних дні: перший – це дебати, якщо вони відбудуться на НСК "Олімпійський", і день голосування.

"Ми не маємо підстав говорити про системну підготовку великих провокацій, але ми готові до того, що можуть бути окремі прояви провокацій і незаконних дій на фоні напруги, яка присутня у суспільстві, і ми до них готові. Проте, ми сподіваємося, що наші головні зусилля закінчаться після 21:00 у день голосування", - додав Філенко.

Поліція цілодобово охоронятиме дільниці виборчі комісії.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції