"Готовий брати і біткоїни": у Вінниці вуличний музикант-пенсіонер приймає гроші через QR-код

"Готовий брати і біткоїни": у Вінниці вуличний музикант-пенсіонер приймає гроші через QR-код

фото / Vinnitsa.info

Музикант із 35-річним педагогічним стажем вирішив підзаробити до пенсії. Чоловік жартує: готовий приймати від перехожих і біткоїни, а за потреби придбає і касовий апарат з безконтактною технологією.

У Вінниці 67-річний музикант Олександр Шамігов вирішив підзаробити до пенсії грою на баяні на вулиці. Зважаючи на прогрес, чоловік оформив та видрукував банківський QR-код, завдяки якому перехожі можуть віддячити за музику "гонораром" зі смартфона, пише "Вінниця.info".

Чоловік пояснює, що вдався до таких методів, бо багато людей не мають з собою готівки.

"У багатьох перехожих немає готівки. І вони мені про це частенько говорили. Ну, от якби у мене був QR-код, то миттю б переказували гроші на мій рахунок. Я й подумав, а чому це не зробити? Якщо я і пенсіонер, то що, не повинен диджиталізуватися?", - розповідає Олександр.

фото / Vinnitsa.info

Музиканта часто можна побачити у центрі Вінниці. Зазвичай у сквері на Європейській площі. Сюди він приїжджає велосипедом з іншого кінця міста. Свій 20-кілограмовий баян "Юпітер" возить у саморобному багажнику. Узимку вразив перехожих святковою ілюмінацією, якою прикрасив ровера та музичний інструмент.

В Олександра Шамігова 35 років педагогічного стажу. Він 18 років працював у Вінницькому педагогічному інституті, де навчав гри на баяні, сопілці та гітарі. Олександр також керував оркестром. У молоді роки він служив у ансамблі пісні та танцю Закавказького військового округу. Бував і на Лазуровому березі у Франції. А ще в Німеччині, Італії, Іспанії.

фото / Vinnitsa.info

"Таких людей як я, називають маестро. Це той, хто пише ноти та грає за ними оркестр. В музиці я понад півсторіччя. А зараз би міг поїхати до Європи. Там мене знають чи не всі музичні колективи. От до прикладу, в Ніцці, збирав місцевих музикантів до купи і грали мою музику. Так само і в інших закордонних містах, де до карантину частенько гастролював. А тепер сказали, що українські заробітчани повинні заробляти гроші дома. А начальство треба слухатися", - каже Олександр Шамігов.

"Диджиталізований" вуличний музикант жартує, що готовий приймати від перехожих і біткоїни. А ще, якщо стане за потреби, придбає касовий апарат із безконтактною технологією.

Читайте також:

Новини України: вінницький пенсіонер підробляє вуличним музикантом та збирає гроші QR-кодом

Новини України: вінницький пенсіонер підробляє вуличним музикантом та збирає гроші QR-кодом

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація