Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Готуємося до Великодня - обираємо майонез для святкового столу

При виборі майонезу варто звертати увагу на його склад і репутацію виробника. На прикладі одного з відомих брендів Торчін® ми розглянемо, на що варто звертати увагу, і як це впливає на якість приготованих страв.

У переддень одного з найулюбленіших в Україні свят - Великодня, у домогосподарок виникає питання: як правильно обрати майонез, щоб страви на святковому столі були не тільки смачними, а й якісними і безпечними.

Асортимент майонезу Торчин представлений трьома лінійками: Європейський (72% жирності), Домашній (50% жирності) і Делікатесний (28% жирності). Різні види жирності надають вибір в залежності від того, які страви ви готуєте.

Тут ми зупинимося докладніше на одному з популярних серед українців майонезів - це Торчін® Європейський. Що робить його таким популярним? Перш за все це смак, який безпосередньо залежить від інгредієнтів високої якості, їх безпеки і свіжості, це стандарти контролю якості та організації виробництва, технології і правильні умови зберігання. 

У чому ж полягає якість його інгредієнтів? У майонези Торчін® містяться натуральні зерна гірчиці, які перетираються перед виробництвом. Таким чином, зберігається її аромат, пікантність і свіжість. Використовується комбінація двох видів гірчиці білої та сарептської - для досягнення балансу смаку і гостроти інгредієнта. У стравах це має велике значення. Наприклад, завдяки натуральній гірчиці в складі майонезу, м'ясо при запіканні зберігає свою соковитість, а салати набувають більш пікантного і яскраво-вираженого смаком.

Основою всіх майонезів Торчін® є якісна соняшникова олія. Торчин стежить, щоб на виробництво потрапляло тільки свіжа олія, щоб вона не мала сторонніх запахів, несвіжого присмаку і гіркоти. Олія постачається на завод щодня і після перевірок на якість йде у виробництво.

Крім того, при виробництві майонезу Торчін® Європейський, перемішування соняшникової олії і сухого яєчного жовтка відбувається таким чином, що густа консистенція досягається без додавання крохмалю.

Така щільна текстура дозволяє майонезу добре триматися в стравах. Він не стікає і добре пов'язує продукти в салатах, чудово підходить для маринування та обмазування м'яса при запіканні. 

Кремова текстура Торчин Європейський надає салатам ніжний смак, а в сендвічах добре просочує хліб, роблячи їх соковитими.  

Вибір майонезу безпосередньо впливає на результат приготування страв з його використанням.

Торчин_реклама

Цікаві факти

У порції майонезу 14 г міститься добова доза Омега 6.

Заправляти салат високожирним майонезом Торчін® Європейський не тільки смачно, але і корисно. Це сприяє кращому засвоєнню жиророзчинних вітамінів з овочів і інших інгредієнтів.

Завдяки технологіям дбайливого сушіння в сухих жовтках зберігається користь рідких жовтків.

Тільки в свіжо-змеленій гірчиці міститься цінне корисне гірчичне масло, тому так важливо, щоб в майонез додавали натуральну гірчицю.

Жирність майонезу залежить від кількості соняшникової олії в складі продукту: чим більше масла, тим жирніше майонез.

В 1 ст. ложці майонезу калорій менше ніж в 1 ст. ложці соняшникової олії, тому салати, заправлені майонезом, менш калорійні, ніж заправлені олією. Обираючи майонез Торчін®, споживач може бути впевненим не тільки в якості продукту, але і в його смаку, який додасть родзинку будь-якій святковій страві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції