Критикуючи Тимошенко, Янукович від хвилювання переплутав слова

Лідер Партії регіонів переплутав слова "місто" і "місце", розповідаючи, як прем'єр Тимошенко буде танцювати перед пенсіонерами і обіцяти їм грошей.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко використає ініціативу ПР щодо підняття мінімальних зарплат и пенсій у "своїй передвиборчій риториці". Говорячи про це в ефірі Кіровоградського телебачення, опозиціонер переплутав українські слова "місто" і "місце".

"Я добре розумію, що Тимошенко буде використовувати це питання у своїй передвиборчій риториці", - сказав Янукович. Він також наголосив, що ПР примусить чинну владу підняти соціальні стандарти для найбідніших українців ще до кінця року.

"Як би вона (Тимошенко - ред.), як кажуть, не виляла одним містом – чи місцем – вона нікуди не дінеться", - обмовився, але одразу виправився лідер ПР. Він відзначив, що "лише розпочнеться виборча кампанія, вона почує голос народу і зіграє добру таку фею, яка, врешті-решт, прийняла рішення на користь людей".

Водночас політик зауважив, що Партія регіонів передбачає таку поведінку політичних опонентів. "Як кажуть, це буде її (Тимошенко - ред.) полька-бабочка перед людьми, перед пенсіонерами", - резюмував Янукович.

Нагадаємо, Партія регіонів протягом довгого часу блокувала роботу Верховної ради, вимагаючи підвищити соціальні стандарти в Україні.

Регіонали вимагають підвищити рівень мінімальної зарплати в Україні до 1500, а рівень пенсії - до 1300 гривень на місяць. Разом із тим, опоненти ПР із Блоку Тимошенко готові погодитися з таким підвищенням тільки одночасно із підвищенням акцизів на спиртне, тютюн і паливно-мастильні матеріали.

Читайте також:

Янукович може залишити Тимошенко прем'єром у випадку своєї перемоги

Янукович починає піднімати країну проти влади

Янукович буде розпускати Раду відразу після виборів

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська (ВІДЕО)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: