ГПУ: 15 вбивств приятелів Олійника - повна нісенітниця

Генпрокуратура офіційно спростувала інформацію про нібито зізнання фігурантів у справі Олійника в 15 вбивствах.

Ренат Кузьмін
Сегодня
Ренат Кузьмін назвав інформацію про 15 вбивств нісенітницею
Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін спростував інформацію про те, що начальник Голованівської районної міліції Михайло Ковальський і місцевий прокурор Євген Горбенко, які разом з депутатом від БЮТ Віктором Лозінським брали участь в бійці і тепер затримані, зізналися в 15 вбивствах.

"Це не відповідає дійсності. Вони не дуже охоче зізнаються у тому, що зробили з Олійником. Тому я інформацію з інтернету не підтверджую. Це нісенітниця", - розповів він.

Нагадаємо, 1 липня у ЗМІ з'явилася інформація, що джерело у Генеральній прокуратурі, наближене до слідчої групи повідомило про зізнання фігурантами у "справі Лозінського" у вбивствах. "Вже у 15 вбивствах зізналися, і це ще, скоріше всього, не межа", – зазначило джерело.

Нагадаємо, 55-річний мешканець Кіровоградської області Валерій Олійник загинув під час сутички з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком та начальником Голованівського РВ УМВС Михайлом Ковальським 16 червня.

Горбенка і Ковальського звільнено із займаних посад та затримано Генпрокуратурою. Лозінський проходить у справі як свідок.

28 червня Лозінський звернувся до Генерального прокурора Олександра Медведько з проханням внести на розгляд Верховної ради подання на зняття з нього депутатської недоторканості. А 1 липня Генеральна прокуратура порушила проти Лозінського кримінальну справу.

Справу порушено за статтею, що передбачає кримінальну відповідальність за нанесення умисних тілесних ушкоджень, які спричинили смерть людини.

Читайте також:

Проти депутата Лозінського порушено кримінальну справу

Приятелі депутата Лозінського зізналися у 15 вбивствах

Докази у "кіровоградській справі" було знищено

Ющенко: Є спроби вплинути на слідство у справі Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: