ГПУ готова надати беззаперечні докази причетності Аброськіна і Зінченка до вбивств на Майдані

Докази будуть надані, щойно будуть погоджені сторонами

Генпрокуратура готова надати у суді докази, які переконають, що екс-беркутівці Сергій Зінченко та Павло Аброськін справді є безпосередніми виконавцями масових вбивство протестувальників 20 лютого.

Про це в ефірі "Громадського" повідомив старший прокурор ГПУ Олексій Донський.

"Досудовим розслідуванням зібрано достатня і беззаперечна доказова база причетності цих обвинувачених у інкримінованих їм злочинам", - заявив він.

Він пояснив, що з урахуванням обсягів кримінального провадження докази у ньому не можуть бути подані одночасно. Встановлено порядок дослідження доказів, який, зі слів Донського, погоджувався сторонами, в тому числі і сторонами захисту. Відповідно до цього порядку докази і надаються.

"Ті докази, які у суспільстві прийнято вважати вагомими, вони, виходячи з того порядку дослідження доказів, який встановлений, будуть надаватись на більш пізніх етапах. Ці докази, які стосуються безпосередньої участі цих обвинувачених та інших осіб, які діяли в підрозділі, до якого входили Аброськін і Зінченко, вчиняли масові умисні вбивства протестувальників", - додав старший прокурор ГПУ.

Нагадаємо, що 28 грудня, Святошинський суд Києва продовжив термін утримання під вартою екс-беркутівців Павла Аброськіна і Сергія Зінченка до 25 лютого 2016 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: