Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ готова розслідувати можливий тиск на журналіста програми "Схеми"

За її словами, генпрокурор готовий зареєструвати кримінальне провадження для проведення слідчих дій за цим фактом.

У Генеральній прокуратурі готові розслідувати факти можливого тиску на журналіста програми ”Схеми: корупція в деталях” Михайла Ткача.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

”Звертаюся до журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача із пропозицією написати заяву на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка, у зв’язку із викладеними ним фактами у мережі Facebook про тиск, який він пов’язує із виходом розслідування «Мr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента». Прошу Ткача надати всі наявні у нього факти погроз, фейкових листів тощо, що свідчать про тиск на нього як на журналіста”, - зазначила Сарган.

За її словами, генпрокурор готовий зареєструвати кримінальне провадження для проведення слідчих дій за цим фактом.

Раніше повідомлялося, що президент міжнародної некомерційної радіомовної організації "Радіо Вільна Європа" або "Радіо Свобода" Том Кент засудив перешкоджання журналістам програми "Схеми" в Україні, які викривають найбільш кричущі порушення і факти беззаконня серед українських чиновників. Він зазначив, що після скандального розслідування "Схем" щодо відпочинку президента України Петра Порошенка на Мальдівах за 500 тисяч доларів невідомі намагалися зламати електронні пошти та акаунти програми у соцмережах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції