ГПУ не відстороняла керівника слідства у справі про отруєння Ющенка

Галина Климович продовжує очолювати слідчо-оперативну групу, ніяких рішень щодо її відсторонення не приймалося.

Повідомлення про відсторонення керівника слідчої групи у справі отруєння Віктора Ющенка Галини Климович не відповідає дійсності.

Про це заявив речник Генпрокуратури Юрій Бойченко в коментарі "Бі-Бі-Сі".

"На сьогодні Климович продовжує очолювати слідчо-оперативну групу, ніяких рішень щодо її відсторонення, передачі цієї кримінальної справи іншому керівнику слідчо-оперативної групи не приймалося", - сказав він.

"Єдина зміна – це справи щодо отруєння Віктора Ющенка, справи Гонгадзе і Чорновола від заступника генерального прокурора Миколи Голомши перейшли під кураторство до заступника Генпрокурора Віталія Щоткіна", - наголосив Бойченко.

За його словами, це пов'язано з тим, що генпрокурор Олександр Медведько вважає ефективним, аби саме Щоткін наглядав за цією та іншими резонансними справами як куратор Головного слідчого управління.

Щоткін заявляє, що слідство стосовно отруєння Ющенка іде повним ходом, проводяться всебічні дослідження, допитуються свідки.

Між тим деякі оглядачі вважають, що зараз робиться все, аби згорнути розгляд резонансних справ, зокрема, й щодо отруєння Ющенка, загибелі Чорновола і Гонгадзе.

Раніше повідомлялося, Галина Климович, яка очолювала слідство у кримінальній справі про отруєння Віктора Ющенка у вересні 2004 року, усунена від обов’язків керівника спецгрупи Генпрокуратури.

Це підтвердила сама Климович газеті "Сегодня".

Климович була звільнена через конфлікт із заступником Генпрокурора Віталієм Щоткіним, який недавно змінив Миколу Голомшу.

Читайте також:

У справі про отруєння Ющенка змінили слідчого

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

Слідча комісія ВР ініціює повторне проведенння аналізів Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: