Росія не відповіла на запит ГПУ щодо передачі Україні бойовика Погодіна

ГПУ готує скарги до ЄСПЛ.

ГПУ не отримала офіційної відповіді з РФ щодо передачі правоохоронцям екс-керівника батальйону "Керч" Вадима Погодіна, який жорстоко вбив школяра Степана Чубенка на Донбасі.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін у Facebook.

Він підкреслив, що українські правоохоронці докладають всіх зусиль для притягнення Погодіна до кримінальної відповідальності.

Тим часом мати загиблого 17-річного Степана Чубенка вже висловила готовність делегувати уряду України право звернення до ЄСПЛ для захисту її прав.

Наразі планується підготовка відповідних скарг до ЄСПЛ у зв'язку з порушенням Росією права на життя (ст.2 Конвенції Ради Європи з прав людини).

Генпрокуратура України не отримала офіційної відповіді з РФ щодо передачі українським правоохоронцям т.зв. екс-керівника...

Опубликовано Eugene Enin 31 июля 2017 г.

Нагадаємо, Чубенко зник 23 липня 2014 року на залізничному вокзалі в Донецьку, після того, як приїхав з Києва на шляху до Краматорська. Лише 6 жовтня було знайдено тіло Степана, яке впізнала мати.

Досудове розслідування встановило, що 28 липня 2014 року троє жителів Донецької області в селі Горбачово-Михайлівка Пролетарського району Донецька з вогнепальної зброї вбили молодого хлопця. Були названі підозрювані у вбивстві - Юрій Москальов, Максим Сухомлинов і Вадим Погодін.

Погодіна затримали 20 червня в Ялті, рішенням суду його заарештували на 40 діб. Російська влада у відповідності з угодами з Інтерполом запустила процедуру підготовки бойовика до екстрадиції в Україну, де йому загрожує довічне ув'язнення. 

Залиште свій коментар