ГПУ обіцяє до кінця квітня пред'явити Лозінському звинувачення

Медьведько розповів, що Генпрокуратура звільнила з під варти двох інших фігурантів справи - екс-прокурора Голованівського району і начальника Голованівського РОВД.

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що справа скандального екс-нардепа Віктора Лозінського вже на стадії свого завершення.

"Раніше я неодноразово говорив, що ця справа фактично розслідувана, але тоді не було Лозінського. Зараз він арештований, йому пред'явлено звинувачення. Але він не визнає свою провину, відмовляється від дачі свідчень", - заявив Медведько.

Крім нього, заявив генпрокурор, у цій кримінальній справі арештовано ще три люди - єгер і два співробітники МВС. "Колишній прокурор Голованівського району знаходився під вартою, ми його звільнили, як і начальника Голованівського РОВД. Ми вважаємо, що тримати їх зараз під вартою немає потреби", - підкреслив він.

"Цього місяця ми закінчимо розслідування: вже допитано більше півтора тисяч свідків, проведено близько 50 експертиз. Тому в квітні ми пред'явимо звинувачення в остаточній редакції, в тій, в якій воно піде до суду, і оголосимо про закінчення слідства. Я вважаю, що розслідування проведене в повному об'ємі, об'єктивно, і у цій кримінальній справі забезпечено винесення судом звинувачувального вироку у відношенні як Лозінського, так і всіх фігурантів", - додав він.

Як повідомлялося, 1 березня екс-народний депутат фракції БЮТ Віктор Лозінській здався Генеральній прокуратурі. Зараз він знаходиться в Лукьяновськом СИЗО. Під вартою і співучасники - єгер Василь Перепелиця, і два співробітники міліції. Колишній начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський і екс-прокурор Голованівського району Євген Горбенко відпущені під підписку про невиїзд.

Лозінський не визнав своєї провини та наполягає, що вбив 55-річного селянина Валерія Олійника заради самооборони.

Читайте також:

Голованівський "авторитет" дав свідчення проти Лозінського
 

ГПУ: Лозінський добивав свою жертву бампером

Лозінський весь час переховувався у своїй вотчин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: