ГПУ обшукає ще одного соратника Черновецького

Прокуратура отримала дозвіл на обшук у квартирі начальника Головного управління комунальної власності Києва Анатолія Чуба. Він є фігурантом тієї ж справи, що й секретар Київради Олесь Довгий.

Анатолій Чуб
Сайт Київської міської ради
Анатолій Чуб
Квартиру керівника Головного управління комунальної власності міста Києва, депутата Київради від блоку Черновецького Анатолія Чуба обшукають.

Слідчі прокуратури отримали санкцію на обшук від Печерського районного суду. Таке рішення суд ухвалив 2 вересня під головуванням судді Квасневської.

Постанову видано у справі про незаконне відчуження пакетів акцій "Київводоканал" та "Київгаз" у відповідь на звернення слідчого Генпрокуратури за погодженням заступника генпрокурора.

Обшук має проводитись з метою вилучення підроблених документів, чорнових записів, бланків фіктивних підприємств, їх печатки, штампи та інші документи які використовувались для здійснення незаконного відчуження пакетів акцій цих двох підприємств.

Як повідомлялося, 30 серпня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості службових осіб Київської міської ради.

В рамках цієї ж справи суд дав санкцію на обшук секретаря Київради Олеся Довгого.

Встановлено, що протягом лютого 2009 року - березня 2010 року службові особи Київміськради сприяли придбанню пакетів акцій Київводоканалу та Київгазу фінансовою компанією "Новий регіон". Шкода бюджету оцінюється у 16,365 млн. грн

Крім обшуку вдома у Довгого і Чуба, суд дав санкцію на обшук у заступника начальника Головного управління комунальної власності Києва, директора ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон", генерального директора і працівника Української універсальної товарної біржі, яка була задіяна в схемі відчуження, та директора ТОВ "Термінал - реєстр", який нібито діяв від імені фіктивних підприємств.

Суд також дав санкцію на обшук за місцем знаходження самої фірми ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон". Ця ж фірма "Фінансова компанія "Новий регіон", на думку слідства, незаконно викупила акції "Київміськбуду", що належали громаді Києва.

Нагадаємо, у квітні з'явилася інформація про те, що начальник главку комунальної власності Анатолій Чуб зник. У приймальні главку повідомляли, що начальника немає на роботі декілька днів, він, нібито, може бути оголошений в розшук і навіть заарештований через зниклі документи. 

Це пов'язували зі справою з приватизаційними документами Київради за 2006—2010 роки, які зникли разом з машиною депутата Петра Іванова.

Проте через кілька днів Чуб заявив, що не зникав, а весь цей час перебував у лікарні, під крапельницею через нервову напругу.

Читайте також:

Чиновника Черновецького взяли під варту

ГПУ отримувала дозвіл на обшук квартири Довгого

Попов: кримінальних справ проти чиновників КМДА - понад вісім

СБУ порушила чотири кримінальні справи проти чиновників КМДА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: