ГПУ отримувала дозвіл на обшук квартири Довгого

Печерський районний суд Києва видав постанову на обшук у квартирі секретаря Київради Олеся Довгого. Постанову було видано 2 вересня, тоді ж, за даними джерел, відбувся обшук.

Постанова на проведення обшуку в квартирі Олеся Довгого існує, її видав Печерський районний суд за підписом судді Квасневської.

Постанову видано 2 вересня у справі про незаконне відчуження пакетів акцій "Київводоканал" та "Київгаз" у відповідь на звернення слідчого Генпрокуратури за погодженням заступника Генпрокурора.

Обшук має проводитись з метою вилучення підроблених документів, чорнових записів, бланків фіктивних підприємств, їх печаток, штампів та інших документів, які використовувались для здійснення незаконного відчуження пакетів акцій цих двох підприємств.

"Враховуючи, що є достатні підстави вважати, що документи, які мають значення для встановлення істини у справі, можуть знаходитись в житловому приміщенні за місцем реєстрації та проживання Довгого О.С. суд вважає за можливе подання задовольнити", - йдеться в документі.

30 серпня генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості службових осіб Київської міської ради.

Згідно із постановою, досудовим слідством встановлено, що протягом лютого 2009 року - березня 2010 року службові особи Київміськради сприяли придбанню пакетів акцій "Київводоканалу" та "Київгазу" фінансовою компанією "Новий регіон".

Це спричинило тяжкі наслідки майновим інтересам територіальної громади Києва у вигляді позбавлення права на отримання дивідендів і підриву авторитету органу місцевого самоврядування. Шкода бюджету оцінюється у 16, 365 млн грн.

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі спростували інформацію про проведення обшуку в квартирі секретаря Київської міської ради Олеся Довгого і про порушення щодо нього кримінальної справи.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела у Генпрокуратурі повідомляли про обшук у квартирі Довгого у провулку Михайлівському в Києві, який нібито був проведений 2 вересня.

Як відомо, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що кількість кримінальних справ, які СБУ порушила проти чиновників КМДА, перевищила  вісім.

Читайте також:

ГПУ не проводила обшук у квартирі Довгого

Генпрокуратура провела обшук у квартирі Довгого

Попов: кримінальних справ проти чиновників КМДА - понад вісім

СБУ порушила чотири кримінальні справи проти чиновників КМДА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: