ГПУ перевірить усю інформацію про катування на Сході, зафіксовану у звіті Amnesty

Головний військовий прокурор зустрівся з представниками правозахисних організацій.

У четвер, 21 липня, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос зустрівся з представниками міжнародних організацій Amnesty International та Human Rights Watch.

Темою зустрічі, зокрема, стали питання насильницьких зникнень людей, порушення прав громадян у ході їхнього тримання під вартою, прояви нелюдського поводження із ув'язненими, озвучені представниками міжнародних організацій.

Правозахисники повідомили про окремі випадки порушення прав громадян стосовно осіб, які утримувалися у приміщеннях Служби безпеки України. Матіос пообіцяв забезпечити перевірку цих випадків.

"Військові прокурори об'єктивно перевірять кожен озвучений у дослідженні випадок та нададуть їм оцінку. Іноземним партнерам запропоновано у подальшому проводити дану роботу у форматі відкритого та прямого обміну інформацією для невідкладного реагування правоохоронних органів України", - зазначається у повідомленні ГПУ.

Як відомо, 21 липня Amnesty International оприлюднила звіт про катування, які мали місце на Сході країни з обох сторін конфлікту. Були опитані 40 жертв мордувань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: