ГПУ поновила кримінальні справи проти лідера партії "Родина"

Відновлено розслідування кримінальної справи про хуліганство і нанесення тілесних ушкоджень учасникам мирного пікету 2 вересня 2007 року.

Генеральна прокуратура відмінила ряд постанов про закриття кримінальних справ відносно лідера партії "Родина" Ігоря Маркова "у зв’язку з неповнотою слідства" і порушеннями органом розслідування "вимог Кримінально-процесуального кодексу України".

Про це повідомив Комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією на його запит заступник Генпрокурора Віктор Пшонка.

Відновлено розслідування кримінальної справи про хуліганство і нанесення тілесних ушкоджень учасникам мирного пікету, який відбувся біля будівлі Одеської облдержадміністрації 2 вересня 2007 року, з урахуванням порушень органом розслідування "норм кримінально-процесуального законодавства", а також "вимог ст.22 КПК України щодо всебічного, повного та об’єктивного дослідження обставин справи", йдеться у відповіді представника ГПУ.

Також відновлено розслідування кримінальної справи "у зв’язку з неповнотою слідства" за фактом блокування автодороги Київ-Одеса в березні 2009 року з участю Маркова.

Крім того, повідомляє Генпрокуратура на запит парламентського комітету, прокуратурою Одеської області направлено для судового розслідування до Апеляційного суду Одеської області кримінальну справу з обвинувальним висновком, порушену за фактом нападу представників охорони на працівників УСБУ Маркова в Одеській області.

Співробітниками прокуратури будуть також проведені додаткові перевірки діяльності компанії "Союз", що належить Маркову, щодо порушень посадовими особами експлуатації полігону твердих побутових відходів "Дальницькі кар’єри".

Нагадаємо, слідче управління Міністерство внутрішніх справ у Миколаївській області 5 березня закрило кримінальну справу проти лідера партії "Родина" Ігоря Маркова за підозрою в побитті учасників мітингу, який був організований Всеукраїнським об’єднанням "Свобода" 2 вересня 2007 року в Одесі. Про це йдеться в повідомленні партії "Родина".

На початку березня 2010 року Марков заявив про поновлення реєстрації очолюваної ним партії Міністерством юстиції.

Читайте також:

МВС закрило скандальну справу щодо побиття націоналіста в Одесі

Мін'юст відновив реєстрацію скандальної партії "Родина"

В Одесі закидали яйцями лідера партії "Родина" Маркова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: