ГПУ порушила кримінальну справу проти урядовців Тимошенко

Генпрокуратура виявила факти зловживання бюджетними коштами, отриманими попереднім урядом від продажу квот на викиди парникових газів.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом зловживання бюджетними коштами, отриманими у 2009 році від продажу квот на викиди парникових газів.

Як повідомила прес-служба ГПУ, порушення вимог законодавства при використанні бюджету виявила відповідна дослідча перевірка.

Було встановлено, що колишні службові особи Кабміну, Мінфіну ухвалили низку нормативно-правових актів усупереч вимогам закону про Держбюджет, чим змінили цільове призначення коштів спеціального фонду, які надійшли від продажів квот на викиди, - у загальній сумі на 2,3 мільярда гривень.

За результатами перевірки 28 квітня було порушено кримінальну справу "за фактами порушення законодавства про бюджетну систему та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам".

Нагадаємо, вранці в середу прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність притягнути екс-керівника українського уряду Юлію Тимошенко до кримінальної відповідальності за "розкрадання бюджету".

За його словами, дії попереднього уряду завдали державі збитків розміром у 100 млрд гривень.

Читайте також:

Азаров вимагає посадити Тимошенко за розкрадання бюджету

СБУ заарештувала підлеглих Тимошенко за розкрадання Держрезерву

Проти міністрів уряду Тимошенко порушили 30 кримінальних справ

Екс-міністра фінансів 5 годин допитували в Генпрокуратурі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: