ГПУ порушила справу через будівництво сауни на дачі Ющенка

Проти керівництва резиденції "Синьогора" порушили справу за нецільове будівництво сауни.

Прокуратурою Івано-Франківської області порушено кримінальну справу проти посадовців ДО "Резиденція Синьогора", яку використовував екс-президент Віктор Ющенко, за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на відновлення об'єктів, пошкоджених внаслідок стихійного лиха, що сталося у липні 2008 року.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Крім того посадовців звинувачують у порушенні законодавства про бюджетну систему України, зловживанні службовим становищем, службовому підробленні.

Як встановлено, посадові особи без погодження і дозволу ДУС, як головного розпорядника, незаконно змінили цільове призначення бюджетних коштів на суму майже 1,2 млн. грн., виділених на реконструкцію. Вказану суму незаконно використали на будівництво нової споруди - сауни, яка зведена окремо від оздоровчо-лікувального корпусу.

Крім того, службові особи отримавши з бюджету 2,5 млн. грн. на відновлення пошкоджених стихією об'єктів ДО "Резиденція Синьогора" розтратили майже 374 тис. грн.

Зазначимо, що Державна організація "Резиденція "Синьогора" перебуває у віданні ДУС, яке підкоряється Адміністрації Президента, і забезпечує на своїй території належні умови прийому й перебування вищих посадових осіб держави, глав і офіційних делегацій іноземних держав, міжнародних організацій.

Читайте також:

У прикарпатській резиденції Ющенка відвідувачів частують медом

Ющенко готовий жити на вокзалі, якщо так вирішить Янукович

Президентську резиденцію в Карпатах перетворено на національний парк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: