Генпрокуратура порушила справу за недбалість проти працівників МОЗ

ГПУ порушила кримінальну справу за фактом того, що в 2008 році МОЗ були закуплені контейнери для крові за цінами, завищеними в кілька разів.

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом недбалості при закупівлі медичного обладнання для потреб Міністерства охорони здоров'я в 2008 році, повідомила заступник генпрокурора Тетяна Корнякова.

"Вчора було порушено кримінальну справу за фактом того, що в 2008 році Міністерством охорони здоров'я були закуплені контейнери подвійні для крові за 5 мільйонів гривень, тоді як була альтернативна пропозиція за 1 мільйон (гривень)", - пояснила заступник генпрокурора журналістам у середу в Києві.

За її словами, Генпрокуратура вивчає також закупівлю медобладнання для потреб протитуберкульозних диспансерів на загальну суму 3,9 мільйона гривень, кошти за які сплачено, а обладнання ще не встановлено через відсутність документації на нього. Крім того, перевіряється закупівля Міністерством охорони здоров'я препарату "Таміфлю".

Нагадаємо, вчора міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що МВС розкрило ряд схем при закупівлі Міністерством охорони здоров'я медичних препаратів за завищеними цінами.

Читайте також:

Тимошенко взялася за медичні зловживання

Тимошенко порадила українцям ставитись до кризи й епідемії з гумором

Влада і опозиція звинувачують один одного в корупції при закупівлі медобладнання

Тимошенко порадила українцям ставитись до кризи й епідемії з гумором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: