ГПУ порушить кримінальні справи проти керівників пограбованих банків

Генпрокурор Медведько доручив розібратися з банкірами, банки яких постраждали від пограбувань.

Генеральний прокурор Олександр Медведько дав доручення своїм підлеглим до 1 грудня порушити кримінальні справи проти керівників банків, які були пограбовані останнім часом.

Глава ГПУ на координаційній нараді працівників правоохоронних органів щодо посилення протидії грабежам і розбоям доручив порушити справи за фактами службової недбалості.

За словами генпрокурора, йдеться про ті банки, де неналежно дотримуються охоронні заходи. "Я неодноразово говорив, що необхідно порушити кримінальні справи стосовно керівників банків за службову недбалість, оскільки саме невиконання службовими особами елементарних заходів захисту, призводить до розбійних нападів на фінансові установи", - наголосив Медведько.

Також він висунув прокурорам вимогу до 1 грудня повернутися до цього питання і провести перевірку для порушення кримінальних справ.

Медведько додав, що буде персонально питати з прокурорів щодо їхнього реагування в разі відсутності в банківських установах систем захисту.

Нагадаємо, останнім часом в Україні побільшала кількість пограбувань банків, які здійснюють злочинці в захисних марлевих пов'язках.

Зокрема, 13 листопада невідомий у захисній масці та із сокирою влаштував погром в одному з відділень "Укрсіббанку" в Києві. Охоронець банківської установи при цьому сховався від нападника.

12 листопада невідомий у марлевій пов'язці пограбував відділення "Індексбанку" в Запоріжжі, забравши звідти 44 тисячі євро, 14 тисяч доларів, 240 тисяч російських рублів і 49 тисяч гривень. До цього люди в захисних масках пограбували два банки в Донецьку.

Активізація злочинців почалася після початку епідемії грипу в Україні, у зв'язку з якою багато людей стали носити захисні марлеві пов'язки.

Читайте також:

Злочинці у медичних масках пограбували третій банк за два дні

Невідомий із сокирою та в марлевій пов'язці увірвався в банк у Києві

Невідомі в медичних масках грабують донецькі банки

ВідеоМедведько доручив розібратися з банкірами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: