ГПУ позбавить недоторканності двох депутатів

Опозиціонери досі ходять на допити до прокуратурі щодо подій у Верховній раді 27 квітня минулого року, в день ратифікації парламентом "харківських угод".

Андрій Парубій
razom.org.ua
Андрій Парубій
Генпрокуратура готує подання щодо зняття недоторканності з депутатів від НУ-НС Юрія Гримчака та Андрія Парубія. Про це повідомляють джерела "Української правди" у Верховній раді.

Такої ж думки дотримується і сам Парубій. "У мене є переконання, що справу передадуть до Верховної ради для зняття недоторканності. Інформація про те, що ведеться підготовка справи, стовідсоткова", - сказав він.

Парубій також додав, що вважає допити "швидше формальними діями для того, щоб з’явилися нові підстави для нової подачі".

"Гримчака ще не викликали. Ми дві години переговорили (зі слідчим), уточнили деякі деталі, але мені не можуть висунути звинувачення, поки я недоторканний", - зазначив він.

2 березня Парубій був на допиті у прокуратурі щодо подій у Верховній раді 27 квітня минулого року, в день ратифікації парламентом "харківських угод" про продовження перебування Чорноморського флоту Росії у Криму на 25 років.

Після цього депутат повідомив, що ГПУ продовжила досудове слідство у справі за обвинуваченням у перешкоджанні роботі керівництва парламенту 27 квітня 2010 року.

Читайте також:

Депутати відмовились з’ясовувати, за чиї гроші ремонтують резиденцію Януковича

Депутати намагаються максимально пом'якшити антикорупційні закони

З їдальні Верховної ради зникла гречка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: