ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

В Генпрокуратурі вважають, що друзі Лозінського запускають "дези" про його перебування в Ізраїлі, щоб збити з пантелику слідство.

Ізраїль не відреагував на офіційний запит Генпрокуратури України щодо можливого затримання й екстрадиції екс-депутата Віктора Лозінського.

"Ми й не чекаємо відповіді", - сказав співробітник ГПУ, який має пряме відношення до слідства.

Співробітник Генпрокуратури припускає, що Лозінський в Україні, і залишатися недосяжним для оперативників СБУ йому допомагають друзі-нардепи.

"Надають інформаційну підтримку, запускають "дези" про перебування (Лозінського) в Нетанії, Хайфі, телефонні номери, щоб збити з пантелику розшук", - каже джерело.

"Прийоми не нові, але кожне повідомлення в Інтернеті, ЗМІ ми змушені перевіряти, це забирає час, виснажує членів слідчої групи. Розрахунок робиться на те, щоб нам набридла вся ця метушня", - упевнений він.

У тому, що Лозінський знаходиться в Україні, переконаний і його колишній колега у Верховній раді, екс-заступник глави МВС Геннадій Москаль.

"За всієї наявної у нашій правоохоронній системі корупції, те, що Лозінський десь в Ізраїлі, – блеф. Кордон (він) не перетинав, живе в якому-небудь глухому селі, як той же Пукач", - сказав депутат.

Раніше ЗМІ України й Ізраїлю з посиланням на джерела повідомляли, що Лозінський, обвинувачуваний у навмисному вбивстві громадянина України, може переховуватися в Ізраїлі.

Правоохоронні органи України направили в Ізраїль офіційний запит про перевірку інформації про місцезнаходження Лозінського в цій країні і його екстрадицію у разі її підтвердження. Пізніше в Ізраїлі заявили, що отриманих документів недостатньо для початку розшуку втікача.

Читайте також:

Україна гальмує слідство у справі Лозінського

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Ізраїль нічого не знає про місцезнаходження Лозінського

Луценко знає, де шукати Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: