Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ призупинила слідство щодо втікачів Якименка, Пшонки, Кузьміна та Соркіна

За словами Сергія Горбатюка, таке рішення було вимушеним через оголошення їх у розшук.

Генеральна прокуратура України призупинила досудове слідство щодо екс-глави СБУ Олександра Якименка, колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки, екс-заступника генпрокурора Рената Кузьміна та екс-очільника НБУ Ігоря Соркіна.

Як повідомляє УНІАН, досудове слідство призупинене у зв'язку з оголошенням їх у розшук.

"Так, звичайно (розслідування припинено - ред.). Єдине, що я можу лише прокоментувати щодо Якименка і Пшонки, оскільки їхні провадження у нашому управлінні. Вони перебувають у розшуку і в КПК передбачено зупинення провадження у зв'язку з розшуком", - повідомив начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

За його словами, призупинення слідства - це був вимушений захід, оскільки КПК передбачає річний термін досудового розслідування, а коли особа перебуває в розшуку, то цей період не зараховується в разі призупинення досудового слідства.

"Наприклад, якщо говорити про Пшонку, то триває розслідування по справі розтрати державних коштів на будівництві приміщення ГПУ. Там уже до суду направлені ряд обвинувальних актів стосовно осіб, через фірми яких виводились кошти, передбачені на будівництво", - додав Горбатюк.

Як відомо, раніше Інтерпол відмовився оголошувати в міжнародний розшук екс-главу СБУ Олександра Якименка та сина колишнього очільника Генпрокуратури Артема Пшонку.

Проте раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура може розпочати процедуру заочного засудження Олександра Якименка та Артема Пшонки лише після оголошення їх у міжнародний розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції