Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибух на полігоні на Миколаївщині міг статись через технічну невідповідність боєприпасів - ГПУ

Повідомляється, що мало місце й порушення правил поводження із зброєю.

ГПУ взяла на контроль слідство за фактом загибелі одного військового та поранення ще десятьох під час вибуху на полігоні на Миколаївщині. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Встановлено, що військовослужбовці, проводячи навчальні вправи по стрільбі з міномета, здійснили 7 вдалих пострілів, після чого заряджаючий здійснив спробу чергового пострілу. Однак, через порушення правил поводження із зброєю стався вибух.

Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 414 КК України за фактом порушення правил поводження зі зброєю, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам або смерть потерпілого. Проводяться допити свідків, призначення необхідних експертиз, інші першочергові слідчі дії.

"Попередньо установлено, що під час стрільб використовувались міни 1975 року випуску та детонатор 1960 року випуску. У зв'язку з цим слідством однією з основних, окрім інших, розглядається версія технічної невідповідності боєприпасів встановленим нормативам", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Раніше повідомлялося, що на полігоні "Широкий лан" на Миколаївщині загинув 45-річний воїн із Києва, який служив за контрактом уже не перший рік.

Відео На Широколанівському полігоні під час навчань загинув один військовий, ще 10 отримали поранення

Залиште свій коментар

Вибір редакції