ГПУ розслідує кримінальну справу про махінації українських миротворців у Косово

Генеральна прокуратура України проводить досудове слідство в кримінальній справі щодо махінацій українських миротворців у Косові.

За фактом правопорушень при використанні пального і підробки документів українськими миротворцями в Косові порушено кримінальну справу.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Матеріали кримінальної справи передані в Генеральну прокуратуру для проведення досудового слідства.

У повідомленні зазначається, що у вересні 2009 року командувач міжнародних сил під керівництвом НАТО КФОР у Косові генерал Бундесверу Маркус Бентлер передав тодішньому командувачу Об'єднаного оперативного командування ЗСУ генерал-лейтенантові Володимир Можаровському, який перебуває з робочою поїздкою в Косові, офіційний лист.

У листі йшлося про наявність ознак правопорушень, пов'язаних з використанням пально-мастильних матеріалів, допущених військовослужбовцями українського миротворчого контингенту, та інших правопорушень.

За результатами перевірки фактів, викладених в офіційному листі, і отриманих матеріалів службового розслідування, проведеного командуванням сил КФОР, була порушена кримінальна справа.

Нагадаємо, українські миротворці несуть службу на спостережних пунктах, здійснюють контроль за пересуванням населення, супроводжують дітей у школу, охороняють церкви та школи, конвоюють сербське населення через зону проживання албанців, запобігають незаконному перевезенню зброї, вибухівки та наркотиків.

Читайте також:

Українські миротворці в Косово здійснювали масштабні махінації з пальним

Україна, Польща і Литва створять спільну миротворчу бригаду

Україна збільшить контингент в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: