Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ розслідує привласнення понад 177 млн грн спільниками екс-керівників зернової корпорації

Голова страхової компанії незаконно заволодів грошима, підробивши договір добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

Генеральна прокуратура розпочала спеціальне досудове розслідування стосовно спільника колишніх керівників ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

Про це повідомили у прес-центрі ГПУ.

"На підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва розпочато процедуру спеціального досудового розслідування, передбаченого главою 24-1 КПК України, у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови правління ПрАТ "Страхова компанія "Гарант Престиж", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що колишній голова правління ПрАТ "Страхова компанія "Гарант Престиж" підозрюється в тому, що він у 2013 році, за попередньою змовою з колишнім головою правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та його заступником, незаконно заволодів грошовими коштами державної корпорації на загальну суму понад 177 млн грн, підробивши з цією метою договір добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

"Печерським районним судом міста Києва вже розглядається обвинувальний акт відносно спільників колишнього голови правління ПрАТ "Страхова компанія "Гарант Престиж" - колишніх голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та його заступника, які обвинувачуються у розтраті грошових коштів корпорації і службовому підробленні офіційних документів", - додали у ГПУ.

Нагадаємо, колишні керівники державної корпорації аналогічно ухилялись від слідства та суду, водночас, завдяки процедурі спеціального досудового розслідування, Генеральній прокуратурі України вдалося скерувати обвинувальний акт до суду з метою притягнення винних до передбаченої законом відповідальності.

В найкоротші терміни органом досудового розслідування матеріали кримінального провадження будуть відкриті стороні захисту, після ознайомлення із якими обвинувальний акт щодо колишнього керівника страхової компанії буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції