ГПУ спростувала інформацію про три трупи, знайдені з черепом Ґонґадзе

Правоохоронні органи запевнили, що у селі Сухоліси знайшли лише фрагменти черепа, що міг належати журналісту.

У Генеральній прокуратурі України та інших правоохоронних органах спростовують інформацію про знайдення біля села Сухоліси ще трьох трупів, під час розкопок черепа, який може належати убитому журналістові Георгію Ґонґадзе, яка з'явилася в ЗМІ.

Як повідомлялося, 31 липня газета "Лівий берег" з посиланням на власні джерела написала, що у Білоцерківському районі Київської області під час розкопок черепа, який може належати убитому журналістові Георгію Ґонґадзе, знайдено ще три трупи.

Кому належать останки, як вони опинилися на околицях села Сухоліси, де проводяться розкопки, з якого часу вони там перебувають, чи є зв`язок між цими трьома тілами і "справою Ґонґадзе", видання не повідомляло, зазначаючи, що деталі слідства не розголошуються.

Нагадаємо, після арешту генерала Олексія Пукача, який підозрюється у виконанні вбивства Ґонґадзе, у справі про смерть журналіста з'явилася низка нових фактів.

Зокрема, у селі Сухоліси Білоцерківського району Київської області було знайдено череп і зуби, які ймовірно належали загиблому журналісту. Зараз розпочалася експертиза рештків, яка встановить, чи належали вони Георгію Ґонґадзе.

Читайте також:

Поруч із черепом Ґонґадзе знайшли ще три трупи

ГПУ відмовила вдові Ґонґадзе і не замінила слідчих у його справі

Мельниченко погрожує припинити співпрацю с ГПУ у справі Ґонґадзе

Вдова Ґонґадзе вимагає відсторонити слідчих у справі про його вбивство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: