ГПУ: суд відмовив Піскуну в призначенні генпрокурором

Святослав Піскун не може бути поновленим на посаді генпрокурора, оскільки ця посада вже легітимно зайнята Олександром Медведьком.

Генеральна прокуратура заявляє, що Київський окружний адміністративний суд відмовив Святославу Піскуну в поновленні на посаді генерального прокурора України.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

За інформацією прес-служби, сьогодні, 24 квітня, Київським окружним адміністративним судом за участю представника ГПУ розглянуто справу за позовом колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна.

Рішенням суду визнано незаконним указ президента від 24 травня 2007 року, яким скасовано указ про поновлення Піскуна на посаді генерального прокурора від 26 квітня 2007 року.

Разом з тим в позові про поновлення на посаді генерального прокурора України йому відмовлено, відзначили в Генпрокуратурі.

У своєму рішенні суд врахував, що чинний генпрокурор Олександр Медведько обіймає займану посаду на законних підставах, наголошує прес-служба Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, сам Святослав Піскун сьогодні заявив, що не збирається поновлюватися на посаді генпрокурора.

Він пообіцяв не писати "зараз бумаг ніяких у виконавчу службу, заяв для того, щоб мене поновлювати, бо не думаю, поки що, поновлюватись на цій посаді". "Я народний депутат України, ідуть президентські вибори і є легітимний генеральний прокурор. Тому я не збираюсь поки нікуди поновлюватись", - відзначив політик.

Нардеп звернув увагу на те, що для нього було важливо з юридичної точки зору довести, що рішення президента Віктора Ющенка про його звільнення з посади генпрокурора порушувало Конституцію та законодавство України.

Читайте також:

Піскун поки відмовився від посади генпрокурора

Суд поновив Піскуна на посаді генпрокурора

Генпрокуратура "переконливо рекомендує" не коментувати отруєння Ющенка

Піскун знає, чому отруїли Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: