ГПУ: версія Лозінського по кіровоградському вбивству не витримує критики

Заступник генпрокурора заявляє, що версія агресивної поведінки Олійника, яку правоохоронці разом із нардепом від БЮТ Віктором Лозінським висували раніше, неправдоподібна.

Слідство за фактом трагічної загибелі 16 червня мешканця Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника, до якої причетний народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський, триває.

У понеділок у Києві були узяті під варту начальник Голованівського райвідділу міліції Михайло Ковальский та прокурор того ж району Євген Горбенко.

"Після спілкування в Кіровограді ми доставили їх до Києва, ретельно допитали й переконалися, що версія агресивної поведінки Олійника, яку правоохоронці разом із нардепом від БЮТ Віктором Лозінським висували раніше, не витримує критики", - сказав заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

"Дані, які є в нашому розпорядженні, свідчать про те, що Горбенко й Ковальский були причетні до загибелі Олійника. У цій справі допитано вже понад 750 осіб", - повідомив також він.

Коментуючи звернення Лозінського до ГПУ з проханням внести на розгляд Верховної ради подання про позбавлення його депутатського імунітету (БЮТ уже заявив, що це подання підтримає), Кузьмін сказав:

"Рішення про подання до ВР буде приймати особисто (генпрокурор) Медведько, який після відпустки виходить на службу у вівторок, 30 червня".

"Ми викликали Лозінського для дачі свідчень 28 червня, але той не з'явився без пояснення причин. Позбавившись депутатського імунітету, він значно полегшить роботу слідству", - зазначив Кузьмін.

Водночас, помічник народного депутата Василь Кешман розцінює бажання Лозінського відмовитися від недоторканності як підтвердження його невинуватості.

"Це особиста ініціатива нардепа, який не перешкоджав слідчим діям раніше і не чинить перешкод тепер", - каже він.

Як відомо, 16 червня внаслідок інциденту за участю депутата від БЮТ Віктора Лозинського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка й начальника райвідділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського загинув 55-річний Валерій Олійник.

Учасники інциденту причетність до вбивства заперечують, називаючи свої дії самозахистом. Разом із тим, на тілі загиблого було виявлено 9 вогнепальних поранень, численні переломи. Поховали його без ноги.

Горбенко й Ковальський уже звільнені з займаних посад. Крім того, президент звільнив губернатора Кіровоградщини Василя Моцного і голову Голованівської райдержадміністрації Михайла Крижанівського.

У свою чергу Лозинський звернувся до генпрокурора з проханням внести на розгляд Верховної Ради подання про позбавлення його депутатської недоторканності.

Читайте також:

Кіровоградське вбивство: Олійник помер у полі, а не в лікарні

"Полювання на людину": розслідування вбивства під Кіровоградом

Луценко не каратиме свого підлеглого через "полювання на людину"

Тимошенко готова покарати БЮТівця, причетного до кіровоградського вбивства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: