Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ відкрила справу щодо можливих зловживань чиновників Міноборони під час будівництва "корветів"

На "корветах" могли вкрасти 84,5 млн грн бюджетних коштів.

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо можливих зловживань під час будівництва "корветів" для потреб ВМС України, повідомила пресслужба відомства.

Було проведено аудит використання бюджетних коштів Міністерством оборони за державним оборонним замовленням. Військовий прокурор відкрив провадження щодо можливого зловживання посадовців, яке призвело до втрати 84,5 млн грн бюджетних коштів під час виконання державної програми створення та закупівлі корабля класу "корвет".

Дії посадовців відомство попередньо оцінило як зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. НАБУ доручили провести досудового розслідування.

Як повідомлялося, міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що боротьба з корупцією серед військових є одним із пріоритетів нового керівництва відомства.

Відео ДБР оприлюднило переговори посадовців з Міноборони про закупівлю бракованих бронежилетів

В аудіофайлі спочатку чути, як технолог повідомляє керівнику одного з підрозділів міністерства, що жилети не відповідають технічним вимогам, у них поганий метал. Але далі один із посадовців переконує іншого, що продукцію все одно треба брати, та її толком навіть ніхто не перевірятиме. Мовляв, приймальники рахуватимуть із заплющеними очима.    

ДБР оприлюднило переговори посадовців з Міноборони про закупівлю бракованих бронежилетів

Залиште свій коментар

Вибір редакції