Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ відмовила Узбекистану в екстрадиції опозиційного журналіста

Ахунжанов отримав в Україні політичний притулок.

Генеральна прокуратура України відмовила Узбекистану в екстрадиції  узбецького опозиційного журналіста Нарзулло Ахунжанова.

Про це 6 листопада повідомила директорка  Amnesty International Україна Оксана Покальчук.

За її словами, минулого року Ахунжанов разом зі своєю дружиною та п'ятьма доньками хотів просити політичного притулку в Україні, але одразу після прильоту його затримали в аеропорту "Жуляни" з метою депортації на батьківщину.

В Amnesty International стверджують, що в Узбекистані Ахунжанову загрожують тортури і несправедливий суд через системну критику влади. Правозахисники домоглися звільнення журналіста з-під арешту, після чого він отримав офіційний статус біженця.

"В Узбекистані права на свободу вираження та мирних зібрань жорстоко обмежується. Провідні правозахисники, критики уряду та незалежні журналісти стають жертвами систематичних утисків та залякувань, стеження, арештів, нападів та умисної дискредитації", - заявила Оксана Покальчук.

Гарні новини! ГПУ відмовила у екстрадиції узбецького журналіста Нарзулло Ахунжанова, якої вимагає влада Узбекистану! На...

Опубліковано Оксаною Покальчук - директоркою Amnesty International Ukraine Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі України підтвердили видачу громадянина Туреччини Юсуфа Інана за запитом турецької сторони.  Інана  підозрюють у спробі державного перевороту в 2016 році у Туреччині. Окрім цього, його звинувачують у дискредитації турецьких політиків в інтернеті та соціальних мережах. Його вважають сподвижником ісламського проповідника Фетхулла Ґюлена, голови організації FETO. Інан нібито створив цілу мережу інтернет-ресурсів і сторінок у соцмережах, які публікували критику керівного режиму. 

ВідеоГенпрокуратура висунула свою позицію щодо видачі добровольця Тимура Тумгоєва Росії

Добровольця Тимура Тумгоєва могли видати Росії через неперевірені або приховані дані у справі про його екстрадицію. Така позиція Генпрокуратури, там вже порушили кримінальне провадження "службова недбалість". Це результат зустрічі добровольців із силовиками. Їй передували сутички цього понеділка під Генеральною прокуратурою. 

Генпрокуратура висунула свою позицію щодо видачі добровольця Тимура Тумгоєва Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції