ГПУ відмовила вдові Ґонґадзе і не замінила слідчих у його справі

Адвокат вдови загиблого журналіста тепер сумнівається в тому, що ГПУ знайде замовників його вбивства.

Генеральний прокурор Олександр Медведько вирішив не змінювати склад слідчої групи, яка розслідує справу про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.

Як повідомили у прес-службі Генпрокуратури, рішення було ухвалене на підставі статей 58, 60 Кримінально-процесуального кодексу України.

Також у ГПУ зазначили, що таке рішення за заявою адвоката Мирослави Ґонґадзе Валентини Теличенко було ухвалене на підставі того, що юрист не вказала факти, які можуть бути підставою для відводу слідчої групи.

У свою чергу, Теличенко заявила, що не отримала відповіді від Генпрокуратури, "але відмова означає, що генеральний прокурор не бачить тих порушень Кримінально-процесуального кодексу, які існують, не помічає політичної заангажованості заяв свого заступника Миколи Голомши і не дбає, щоб виявити замовників вбивства, а переймається тим, щоб закрити справу, покаравши серед організаторів і замовників лише Пукача".

Нагадаємо, напередодні адвокат вдови Ґонґадзе заявила, що її підопічна заявляє відвід керівництву слідства у справі про вбивство її чоловіка. Дружина журналіста звинуватила керівництво слідства у непрофесійності та тому, що на нього чиниться політичний тиск.

Крім того, Мирослава Ґонґадзе закликала провести експертизу знайдених у Київській області фрагментів черепа, які ймовірно належать журналісту, за кордоном.

Разом із тим, колишній охоронець екс-президента Леоніда Кучми Микола Мельниченко попередив, що в разі, якщо нинішнє керівництво буде відсторонене від слідства у справі Ґонґадзе, він припинить співпрацю з генпрокуратурою в рамках цього розслідування.

Читайте також:

Почалася експертиза фрагментів черепа Ґонґадзе

Генпрокуратура: череп Ґонґадзе остаточно довів провину Пукача

Вдова Ґонґадзе вимагає відсторонити слідчих у справі про його вбивство

Адвокат Ґонґадзе: не потрібно переоцінювати знахідку черепа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: