ГПУ відмовилася закривати справу проти Тимошенко

Юлія Тимошенко 25 січня провела у Генпрокуратурі майже 5 годин і дізналася, що у клопотанні про закриття порушеної проти неї справи відмовили.

Генпрокуратура відмовилася задовольнити клопотання екс-прем'єра Юлії Тимошенко про закриття порушеної проти неї кримінальної справи.

"Сьогодні (25 січня – прим. ред.) я отримала відповідь генерального прокурора на моє обґрунтоване клопотання щодо закриття кримінальної справи по кіотським грошам. Він дав відмову, незважаючи на те, що нами наведені детальніші аргументи, що ніякого складу злочину не було, і що кіотські гроші ніколи не витрачалися", - сказала Тимошенко після майже 5-годинного допиту в Генпрокуратурі.

Екс-прем'єр вкотре наголосила, що її уряд виконував свої зобов'язання перед пенсіонерами, використовуючи кошти з єдиного казначейського рахунку.

"Кіотські гроші з моменту їхнього отримання лежать на спеціальному рахунку і нікуди не були перерозподілені", - підкреслила вона.

Нагадаємо, раніше у вівторок генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що слідчі поновили справу проти Тимошенко на її ж прохання. "Слідчий відповідно до вимог її звернення і її адвоката прийняв таке рішення", - сказав він.

Як відомо, Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у нецільовому використанні 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

30 грудня 2010 року ГПУ висунула Тимошенко остаточне обвинувачення за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки".

Слідчий ГПУ зобов'язав Тимошенко щоденно знайомитися з матеріалами кримінальної справи з 10:00 до 17:00. 5 січня Тимошенко почала ознайомлення.

18 січня Тимошенко заявила, що внесла на розгляд слідчих клопотання про необхідність закриття кримінальної справи, порушеної проти неї, за відсутності як суб'єкта, так і складу злочину.

Читайте також:

Генпрокурор заявив, що поновив справу проти Тимошенко на її ж прохання

Ющенка біля ГПУ образили прихильники Тимошенко

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

ВідеоГПУ відмовилася закривати справу проти Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: