ГПУ відмовилася займатися справою зниклого журналіста

У Генпрокуратурі заявили, що не мають доказів причетності до справи зниклого журналіста Василя Климентьєва правоохоронних органів, тому не будуть нею займатися.

У Генеральної прокуратури немає підстав забирати собі на розслідування кримінальну справу про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва.

Про це заявив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

"Якщо буде встановлена причетність до скоєння злочину щодо Климентьєва працівників правоохоронних органів, як розглядається одна із версій, тоді Генпрокуратура візьме до себе цю справу... Поки підстав брати її до себе немає", - сказав Бойченко.

При цьому він зауважив, що у цій справі проведено 50 експертиз, а водолази обстежили практично усе дно Печенізького водосховища у Харкові.

Василь Климентьєв зник 11 серпня у Харкові після того, як виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW у невстановленому напрямку.

Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "умисне вбивство" за фактом зникнення журналіста. Пізніше ця справа була передана для розслідування Міністерством внутрішніх справ.

Невдовзі у човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, був знайдений мобільний телефон зниклого журналіста.

9 вересня генпрокурор Олександр Медведько заявив, що Генеральна прокуратура забере у своє провадження кримінальну справу, порушену за фактом зникнення Климентьєва, якщо у ході розслідування з'ясується, що до цього причетний будь-хто з працівників правоохоронних органів.

Читайте також:

"Репортери" зажадали забрати справу зниклого журналіста у міліції

Добкін пропонує менше говорити про журналіста: "Люди зникають іноді"

Добкін: зниклого журналіста знайдуть живим

Адвокат зниклого журналіста з дружиною та синами побили міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: