ГПУ відправила справу Тимошенко на додаткове розлідування

Тимошенко вважає, що необхідність поновлення досудового розслідування пов’язана з тим, що слідство зайшло у глухий кут. "Ні події злочину, ні суб’єкту злочину немає", - наполягає вона.

Генеральна прокуратура поновила досудове слідство у кримінальній справі, порушеній проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною у рамках Кіотського протоколу.

Про це Тимошенко повідомила сьогодні журналістам після чергового відвідування Головного управління Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ.

"Генеральна прокуратура поновила справу, поновила досудове розслідування по грошах Кіотського протоколу, так що сьогодні я не знайомилася зі справою. Я сьогодні знову давала покази, були додаткові запитання слідчого", - сказала Тимошенко.

Екс-прем’єр повідомила, що під час допиту в Генпрокуратурі слідчі ставили їй запитання щодо використання екологічних коштів для виплати пенсій і заробітних плат у бюджетній сфері.

"Моя відповідь була однозначною: я забезпечувала сплату пенсій і заробітних плат, але гроші Кіотського протоколу – екологічні гроші – всі знаходяться і знаходилися на спецрахунку Міністерства екології і вони не витрачалися", - додала вона.

За її словами, слідчі пояснили поновлення досудового розслідування виникненням додаткових питань. "Виникли додаткові питання, які потрібно слідству з’ясувати. Та, власне, я й не заперечувала, тому що я познайомилася з безліччю законів, нормативних актів і я сьогодні ще більш детально пояснила всі свої дії, обґрунтувала їх позиціями, які зазначені у законах, у тому числі в законі про держбюджет", - сказала вона.

Тимошенко вважає, що необхідність поновлення досудового розслідування пов’язана з тим, що слідство зайшло у глухий кут. "Зараз слідство і Генеральна прокуратура зайшли у повний глухий кут, тому що ні складу злочину, ні події злочину, ні суб’єкту злочину немає. Безумовно, якщо був би у країні нормальний суд, то до суду немає з чим йти", - припустила вона.

Читайте також:

Тимошенко порадила "боягузам" Януковичу та Азарову не ховатися за парканом

Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: