ГПУ викликала на допит чергового екс-міністра Тимошенко

Екс-глава Мінрегіонбуду Василь куйбіда потрапив у поле зору Генпрокуратури. Інформація щодо теми, за якою має відбутися допит, наразі відсутня.

11 травня заступник голови Народного Руху України, екс-міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда має з’явитися на допит до Генпрокуратури.

Як повідомила прес-служба НРУ, зустріч зі слідчими Генпрокуратури призначена на 11 годину. Інформація щодо теми, за якою має відбутися допит, наразі відсутня.

Нагадаємо, наприкінці квітня на допит у Генпрокуратуру викликались колишній віце-прем’єр-міністр, заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря, а також екс-міністр Кабінету міністрів Петро Крупко.

Крім того, на допити регулярно викликають першого заступника глави партії "Батьківщина", "праву руку" Тимошенко Олександра Турчинова

Раніше Турчинов неодноразово давав свідчення у кримінальних справах, порушених проти Юлії Тимошенко та колишніх членів її Кабміну.

Зокрема, Турчинов давав свідчення Генпрокуратурі у справі про нецільове використання урядом Тимошенко коштів від продажу квот на викиди парникових газів.

Крім того, соратник Тимошенко дав свідчення у кримінальній справі, порушеній проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за підозрою в розтраті держмайна.

Читайте також:

Генпрокуратура зробила Тимошенко тричі невиїздною

ГПУ влаштувала Тимошенко очну ставку з Дубиною

Адвокат Тимошенко запевнив, що ГПУ таки обіцяла допитати Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: