ГПУ вимагає покарати міліціонерів, котрі не розслідували справу про зґвалтування

ГПУ попросило МВС перевірити посадовців, котрі недбало ставилися до розслідування справи про зґвалтування дітей.

Генеральна прокуратура попросила Міністерство внутрішніх справ провести службову перевірку та притягнути до відповідальності посадових осіб, які недбало ставилися до розслідування справи про

після порушення кримінальної справи працівники міліції не зробили вчасно заходи щодо встановлення винних осіб, а їх впізнання було проведено лише через місяць після порушення кримінальної справи.

Медведько зазначив, що Генпрокуратура дізналася про можливу причетність народних депутатів до розбещення дітей 13 жовтня з заяви народного депутата Григорія Омельченка, а до цього часу ні мати потерпілих, ні МВС такої інформації не надавало.

У зв'язку з цим у той же день були проведені слідчі дії, зокрема, допитано мати потерпілих, а також діти, які дізналися деяких народних депутатів.

За словами Медведька, починаючи з 13 жовтня, в розслідуванні кримінальної справи також беруть участь слідчі Генеральної прокуратури. Зокрема, 19 жовтня були допитані народні депутати Сергій Терьохін та Віктор Уколов, а на завтра перенесено допит депутата Руслана Богдана. Як зазначив генпрокурор, перевірка можливої причетності до цієї справи народних депутатів триває.

Крім того, Медведько повідомив, що на оперативній нараді 21 жовтня буде розглядатися питання про можливу передачу кримінальної справи про розбещення дітей для розслідування Генеральною прокуратурою.

Прокурор відзначив, що це питання будуть обговорюватися на нараді, "і буде прийнято відповідне рішення". У той же час він відзначив, що справа про розбещення дітей знаходиться в підслідності органів внутрішніх справ.

Відповідаючи на запитання народного депутата Миколи Катеринчука про терміни розслідування справи, Медведько сказав: "У двомісячний термін ми приймаємо рішення по цій кримінальній справі".

Говорячи про розкриття таємниці слідства, Медведько відзначив, що "є таємниця слідства, але вже стільки сказано по цій справі, що мені, як генеральному прокурору, навіть важко щось додати".

За його словами, розкриття таємниці слідства завдало "великої шкоди досудового розслідування". Генпрокурор зазначив, що з цього питання повинно бути проведено розслідування, і якщо будуть підстави для порушення кримінальної справи за фактом розголошення кримінальної справи, то це буде зроблено.

Нагадаємо, після виступів у парламенті генпрокурора і глави МВС Верховна рада створила тимчасову слідчу комісію з розслідування питань, пов'язаних із звинуваченнями в розбещенні неповнолітніх у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

Главою комісії обрана Катерина Самойлик (КПУ). До складу комісії увійшли Євген Суслов (БЮТ), Віктор Корж (Партія регіонів), Олександр Бобильов (НУ-НС), Сергій Терещук (Блок Литвина).

Читайте також:

Мати звинувачуваного у зґвалтуванні дітей: справа проти сина сфабрикована через гроші

Рада створила комісію з розслідування зґвалтування дітей

Луценко: в депутатів вимагають 2 млн, щоб зґвалтовані діти перестали їх впізнавати

Генпрокуратура допитала двох депутатів у справі артеківських педофілів

ВідеоГПУ вимагає покарати міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: