ГПУ вимагає від Ющенка знову здати кров на аналізи

Генпрокурор України заявив про необхідність повторної експертизи крові колишнього президента Віктора Ющенка.

Новий генпрокурор Віктор Пшонка вважає за необхідне провести повторну експертизу крові екс-президента Віктора Ющенка, справу про отруєння якого продовжує розслідувати Генпрокуратура, оскільки у слідства "є питання в частині об'єктивності аналізів".

"За отруєння екс-президента Ющенка у слідства виникли серйозні питання в частині об'єктивності тієї експертизи, тих аналізів, які проводилися за кордоном. Необхідно взяти у Віктора Андрійовича знову кров для проведення аналізу для того, щоб відповісти на низку питань", - заявив генпрокурор.

За словами Пшонки, слідчі вже тричі запрошували Ющенка на повторну експертизу, проте він не був.

"Будемо працювати в цьому напрямку", - додав він.

Також генпрокурор прокоментував хід розслідування інших резонансних справ. "За В'ячеслава Чорновола: ось буквально днями слідчі отримали добро від Тараса Чорновола на проведення ексгумації. Тобто, буде комплексна судово-медична експертиза, у ході якої ми відповімо на всі питання, і буде прийматися кінцевий результат, процесуальне рішення", - вказав Пшонка.

"У частині Гонгадзе, не пізніше 7 грудня повинні бути пред'явлені всі матеріали, закінчення слідства, цю кримінальну справу ми повинні направити до суду. Якщо до суду направлено не буде, то необхідно змінити запобіжний захід, утримання під вартою Пукачу. Думаю, що наслідок цього не допустить, і найближчим часом матеріали будуть пред'явлені, а надалі спрямовані до суду. Чекати залишилося небагато", - підкреслив він.

Як повідомлялося, у четвер Верховна рада затвердила на посаді генерального прокурора Пшонку (до цього першого заступника генпрокурора), який змінив на цій посаді Олександра Медведька у зв'язку із закінченням терміну повноважень.

Читайте також:

За генпрокурора Пшонку проголосували 8 бютівців

Україна отримала нового генпрокурора

Тарас Чорновіл дозволив новому генпрокурору ексгумувати тіло батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: